Showroom

Bize Ulaşın

akıllı klozet

Akıllı Klozet – Geberit Aquaclean – Isıtmalı Klozet

Geberit’in son teknoloji ile geliştirilmiş AquaClean akıllı klozet sayesinde, kullanıcılara eşsiz bir temizlik hissiyatı vadetmektedir. Akıllı ısıtmalı klozet sayesinde gün boyu ferahlık hissiyatı yaşayın.

Geberit Aquaclean klozet, çağımızın en çok önem arz eden 3 kriteri olan; tasarım, sürdürülebilirlik ve konforu tek çatı altında birleştiriyor. Her ihtiyaç ve yaşam biçimine uyum sağlayabilen, tuvalet konforunu zirveye taşıyan ve zarafetiyle kullanıcıları etkileyen Geberit akıllı klozetin birçok çeşidi kullanıcılara sunulmaktadır.

Akıllı Klozet ile Minimum Efor Maksimum Temizlik Hissi

Taharet için gerçek hijyen su demektir. Sadece ve sadece tek bir düğme ile klozet hijyeninin zirvesini yaşayın! WhirlSpray duş teknolojisi ile az su tüketimi ile beraber, hava ile birleşen titreşimli sprey teknolojisi nazik bir his vadeder. Tam püskürtme esnasında sabit sıcaklık sağlaması ve ivedi bir şekilde kullanılması, kullanıcıların memnuniyetini destekleyen önemli bir husustur.

ısıtmalı klozet

Geberit Akıllı Klozet Kullanmanın Avantajları

  • Maximum hijyen,
  • Mükemmel konfor,
  • En iyi temizlik hissi
  • Minimum su tüketimi,
  • Farklı yaşam tarzlarına uyumlu,
  • Fonksiyonellik,
  • Kaliteli ve şık tasarım,
  • Son teknoloji,

Akıllı Isıtmalı Klozet Modelleri

Geberit akıllı klozet tam 3 modeli ile kullanıcıların ihtiyaç ve zevklerine hitap etmekte!

Tuvalet konforu ve fonksiyonelliği en tepede deneyimleyen Geberit akıllı klozetler farklı ihtiyaç ve tasarımlara göre; Mera, Tuma ve Sela adında 3 modeliyle tüketicilere sunulur.

Geberit; Sela, Mera ve Tuma akıllı ısıtmalı klozetler ile klozet sisteminden klozet kapağına kadar neredeyse her ihtiyaç ve her yaşam koşuluna uygun konforlu çözümler sunar. Teknoloji ve tasarımın eşsiz ahengi sayesinde, geleneksel bir klozetten daha çok alana ihtiyacınız kalmaz.

AquaClean Mera Akıllı Klozet

mera akıllı klozet

Dört dörtlük konforuyla en yüksek kalitede fonksiyonellik ve tasarım vadediyor.

AquaClean Sela Akıllı Klozet

sela akıllı klozet

Zarif tasarımı ve her tasarımda yeri olan çizgisiyle herkesi büyülüyor. Maskülen hatlara sahip olan Sela en yüksek kalitede malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Herkese hitap eden kullanım kolaylığı ile de avantaj sağlamaktadır.

AquaClean Tuma Akıllı Klozet

tuma akıllı klozet

Çok fonksiyonel olması ile her gereksinime hizmet eder. AquaClean Tuma, yalnızca klozet kapağı olarak da kullanıcılara sunulmaktadır.

Geberit AquaClean akıllı ısıtmalı klozetler, patentli WhirlSpray yıkama teknolojisiyle ve sezgisel uzaktan kumandayla donatılmıştır. Akıllı klozetinizin çeşidine göre, örneğin, sıcak hava kurutucusu, koku alma sistemi veya kapak ısıtması gibi konforu arttırıcı birçok özelliği mevcuttur.

Sizde akıllı klozet teknolojisini merak ediyorsanız ve akıllı klozet fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

oncukale