Showroom

Bize Ulaşın

image1 aboutus
[ÖNCÜ KALE ]

Banyo ve Mutfağın Kale’si

1994 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Öncü Mekanik  şirketimiz, , ısıtma – soğutma – havalandırma konularında, projelendirme kademesinden devreye alma noktasına kadar her türlü yapıların benzer gereksinmelerine cevap vermeyi hedefleyen bir şirket olarak kurulmuş olup 2016 yılında elektrik grubunu da bünyesine katmış bulunmaktadır.

2019 yılında ise seramik endüstrisinin öncüsü olan Çanakkale Seramik’in, 2.800 m2’ lik kapalı alanıyla Türkiye’nin en büyük showroom’una sahip münhasır bayilerinden biri olarak hizmet vermeye başlamıştır. 7000m2 açık ve 2000m2 kapalı deposuyla hizmet vermektedir. Öncü A.Ş ailesi ; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kale Vitrifiye, Kale Banyo, HansGrohe, Hüppe, Artemis, Geberit ve Lineadecor mutfak markalarının ana bayisi olarak, müşterilerimizin talep ve hayalleri doğrultusunda yüksek kalitede hizmet verme amacı içerisinde yapı sektöründe yerini almaktadır.

[ FİRMA STRATEJİMİZ ]

PROFİLİMİZ

Hayallerdeli tasarımı gerçeğe dönüştürmek.

MİSYONUMUZ
support1

Hizmet kalitemizi ve ürünlerimizi daha teknolojik bir alt yapı ile müşterilerimizle buluşturup, öngörülebilirliği artırarak, dünya çapında hizmet vermek

VİZYONUMUZ
support2

Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, garantili hizmet anlayışı en büyük değerlerimizdendir.

DEĞERLERİMİZ
support3
[ +]
ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
[ +]
YILI AŞAN TECRÜBE
[ +]
TASARIM ÖDÜLLÜ ÜRÜN
[ +]
MUTLU MÜŞTERİ
[ AKLINIZDA KALMASIN ]

Sık Sorulan Sorular

Planlama bölümü hakkında bilgi edinebilir miyim?

Tabiki. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda size gerekli detaylı bilgi verilecektir.

Tasarım için ne kadar ödeme yapamam gerekiyor?

Birlikte size özel bir tasarım planlıyoruz. Fiyatı belirleyen çok faktör olduğu için detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kale ve diğer tüm markalar için bütün ürünleri tedarik edebiliyor musunuz?

Çanakkale seramik ve kalenin tüm ürünleri ile birlikte çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Showrommumuzda bu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

image2 aboutus
[ HAKKIMIZDA NE DEDİLER? ]

BİZİ MÜŞTERİLERİMİZDEN DİNLEYİN!

"Banyo ve mutfağa dair her türlü ihtiyacımızı fazlasıyla karşıladı Öncü Kale ekibi, ürün gamı gerçekten İstanbul standartlarına göre çok fazla, neyi beğeneceğinizi şaşırıyorsunuz. Batarya, klozet, seramik karo kısacası vitrifiye ürünlerimizin tamamını aldık. Güleryüzlü ekibe tekrar teşekkür ederim."
NURAN KOÇULLU
"Evin tüm seramiklerini içim rahat bir şekilde satın aldım. Satışta bize yardımcı olan hanımefendinin ilgisi için çok teşekkür ederim. Ayrıca nakliyedeki beyefendide seramikleri indirmeye dahil yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla herkese öneririm."
AYŞE KARAGÖZ
"Kale kalitesi zaten belli, önemli olan showrooma kapıdan girdiğiniz anda, ihtiyacınız olan tüm ürünleri ve hizmeti alabileceginize inandıran güler yüzler. Öncü Kale de bunu kesinlikle bulacaksınız 🙂 Başta Ceren hanım ve tüm çalışanlara teşekkürler."
EZGİ AYVERDİ
ÖncüKale personelinin güler yüzü ve ilgileri için teşekkür ediyorum, harikasınız. Evimin mutfak kısımlarının yenilenmesinde çok yardımcı oldular.Beni Linedercor markasıyla tanıştırdılar ve şuan evimin en çok zaman geçirdiğim alanı diyebilirim .Mutfağımla oldukça uyum sağlayan Çanakkale Seramik ürünlerini de eklemeden geçemeyeceğim , emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim
BERK GÜRBEY
"Çanakkale seramik, öncü kale, seramik alışveriş yaptık hizmet kalite ve güler yüzlü personel herşey harikaydı."
CAN ÇALIŞKAN